Jana Reinerová
Jana Reinerová
Pláž
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:18
litografie, 38 x 32, 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Jana Reinerová
Vzpomínka na Tunis
Položka č.: 173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:52
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jana Reinerová
Amadeův dům
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:34
litografie, 1985, 32,4 x 40,8 cm, sign PD Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jana Reinerová
Od J. Brejchové pohled z okna
Položka č.: 216Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:35
litografie, 22,3 x 26 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Položka č.: 218Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:37
litografie, 11,5 x 22 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 45/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jana Reinerová
Jeruzalém
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:40
litografie, 15 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Reinerová
Lampa na Karlově mostě
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:44
litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)