Jan Spěváček
Jan Spěváček
(1973)
U rybníka v Japonsku
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:32
litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 5/5, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jan Spěváček
(1973)
Kresba aktu II.
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:51
litografie, 2014, 42,3 x 29 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Jan Spěváček
(1973)
Kresba aktu III.
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:52
litografie, 2014, 45 x 27 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/36, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)