Vojtěch Horálek
(1983)
Pohár
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:41
litografie, papír, 2022, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD V. Horálek, č. 74/75
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Vojtěch Horálek
(1983)
Slunce, voda, led
Položka č.: 163Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:42
litografie, papír, 2022, 37,5 x 48 cm, sign. PD V. Horálek, č. 73/75
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)