Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Lehátko

    No.: 2

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 16:01

    litografie, 54 x 38 cm, sign. PD Tomáš Bím, použito jako pozvánka na výstavu Tomáš Bím, okresní muzeum Plzeň, the private study

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Tomáš Bím

    Město

    No.: 84

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 17:23

    litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • Tomáš Bím

    Ryby

    No.: 164

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 18:43

    litografie, papír, 2018, 33 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 94/105, the private study

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Tomáš Bím

    Drak II

    No.: 165

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 18:44

    lept, 1976, 18 x 9 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, č. 13/25, the private study

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

  • Tomáš Bím

    Balón nad řekou

    No.: 250

    Auction price: 16.000 CZK (667 €)

    Planned termination: 10. 12. 2024 20:09

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study

    Current price: 16.000 CZK (667 €)