Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Salome

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:10

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 26/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Blýskanice

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:11

    litografie, 2017, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 27/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odaliska

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:12

    litografie, 2017, 57 x 73 cm, sign. PD A. Lamr 17, č. 78/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odvalený kámen

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:32

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe I

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:33

    litografie, 1993, 70,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 28/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Viděl jsem třetí nebe II

    Položka č.: 35

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:34

    litografie, 1993, 70 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 37/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Houpačka

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:35

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Dva až tři

    Položka č.: 37

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:36