Petr Ptáček
Britten U. S. A.
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:06
litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Petr Ptáček
Létající cirkus
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:15
litografie, 2005, 28 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Petr Ptáček
Tigermoth
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:17
litografie, 2006, 26 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/100
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Petr Ptáček
Continental Divide
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:31
litografie, 2007, 39,7 x 27,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 97/120
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Petr Ptáček
Mezi krami
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:04
litografie, 2004, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, č. 40/40
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Petr Ptáček
Štít Texaco
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:05
litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Petr Ptáček
Hydroplán U.S. Navy
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:06
litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk