Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Příprava

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:55

    litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Jiří Načeradský

    Na lůžku

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:56

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jiří Načeradský

    Vítání II.

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:57

    litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)