Jiří Načeradský
Příprava
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:55
litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Jiří Načeradský
Na lůžku
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:56
litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Jiří Načeradský
Vítání II.
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:57
litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)