Kamil Lhoták
PF 78
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:37
litografie, 1977, 11 x 15 cm, sign. PD Kamil Lhoták 77, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kamil Lhoták
PF 88
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:38
litografie, 1987, 11 x 15 cm, sign. v tisku K. Lhoták 87, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kamil Lhoták
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:24
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)