Adam Procházka

(1984)

2000 - 2004 studium na SUPŠ Uherské Hradiště, 2004 - 2007 Institut pro Umělecká studia, Ostrava, ateliér grafiky Eduarda Ovčáčka; 2007 - 2009 VUT FaVU Brno (Margita Titlova - Ilovsky)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Informační exploze

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:52

    serigrafie, 2007, 90 x 62,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 8/10, červená šmouha pravý okraj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Adam Procházka

    (1984)

    Smajlíci

    Položka č.: 239

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:58

    serigrafie, 2007, 55 x 89,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 10/10, poškozený papír - levý horní roh, levý okraj a horní okraj mimo tisk

  • Adam Procházka

    (1984)

    Nohy v lese

    Položka č.: 240

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:59

    serigrafie, 2007, 60 x 92 cm, sign. PD Procházka 07, č. 4/10, červená šmouha, levý horní roh

  • Adam Procházka

    (1984)

    Smajlíci

    Položka č.: 241

    Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:00

    serigrafie, 2007, 55 x 89,5 cm, sign. PD Procházka 07, č. 7/10