Oldřich Jelen
(1961)
Stvořitelé
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:37
litografie, 2021, 21,2 x 18,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 36/135, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Oldřich Jelen
(1961)
Maják
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 18:38
litografie, 2021, 34,8 x 30,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 84/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Oldřich Jelen
(1961)
Cestovatel
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 19:57
litografie, 2021, 20,7 x 17 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 62/131, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Oldřich Jelen
(1961)
Návrat
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 20:01
litografie, 2021, 21,4 x 19,6 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 79/130, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA