Eva Natus Šalamounová
Dámy se svícnem
No.: 3Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 16:02
litografie, 1985, 37,8 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Eva Natus Šalamounová
Hostina
No.: 4Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 16:03
litografie, 1977, 41 x 27 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Eva Natus Šalamounová
Loutky
No.: 5Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 10. 12. 2024 16:04
litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk
Current price: 3.800 CZK (159 €)