Eduard Milén
(1891-1976)
Konvolut grafických listů
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:10
4 x litografie, vše cca 8 x 8,5 cm, vše signováno Ed. Milén, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)