Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

(1941-2007)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Bohumil Pábitel

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:39

    dřevoryt, 1984, 23 x 14 cm, DU atorské věnování, a. t., žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Ruměnce

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:40

    litografie, 1982, 24 x 15,5 cm, sign. DU Jeňýk 82, č. 39/60, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Antonín(Jeňýk) Pacák

    (1941-2007)

    Milý odešel

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:41

    serigrafie, 1970, 25 x 17 cm, sign. DU Jeňýk 70, č. 60/75, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)