2 x Ex Libris
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:57
2 x litografie, 1974, 1975, 17 x 13; 6,5 x 9 cm, sign. DU Liesler 74, sign. DU Liseler 75, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ex Libris
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:58
litografie, 18 x 10,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 14:59
1 x litografie, 1 x lept, 14,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
2 x Ex Libris
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:00
1 x litografie, 1 x lept, 15,5 x 9,5; 5,5 x 6,5 cm, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Ex libris Fr. Nový, Dvojí tvář
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:06
1x litografie, 1x linoryt, 11 x 13; 10 x 9,5 cm, sign. PD Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
2 x PF
Položka č.: 262Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:21
2 x litografie, 1970, 1980, 20 x 9; 11 x 8 cm, sign. LD Liesler 70, sign. PD Liesler 80, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Hlava, Lahev
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:36
2 x litografie, 1967, 1977, 19 x 13; 12,5 x 9 cm, sign. PN Lisler 67, sign. DU Liesler 77, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Ryba, Hlava
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:37
2 x dřevořez, 1975, 10 x 13,5; 10,5 x 7,5 cm, sign. PD Liesler 75, sign. DU Liesler, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)