Josef Kremláček
(1937)
Půlky
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:30
litografie, 1979, 18,5 x 28 cm, sign. PD Ivan Kremláček 79, č. 86/150, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)