Zdeňka Heritesová

(1896-1975)

  • Zdeňka Heritesová

    (1896-1975)

    Klíč, Pražský hrad

    No.: 362

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 17:01

    1x lept, 1x litografie, 19 x 14; 11 x 11 cm, vše sign. PD Heritesová

    Current price: 200 CZK (9 €)