Zdeňka Heritesová
(1896-1975)
Klíč, Pražský hrad
No.: 362Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:01
1x lept, 1x litografie, 19 x 14; 11 x 11 cm, vše sign. PD Heritesová
Current price: 200 CZK (9 €)