Zdeňka Heritesová

(1896-1975)

  • Zdeňka Heritesová

    (1896-1975)

    Klíč, Pražský hrad

    Položka č.: 362

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:01

    1x lept, 1x litografie, 19 x 14; 11 x 11 cm, vše sign. PD Heritesová, žákyně prof. J. Schikanedera a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, později studium na Académie de la Grande Chaumière v Paříži, členka SČUG Hollar, Jednoty umělců výtvarných a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)