Jiří Mika

  • Jiří Mika

    Měsíc

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:48

    lept, 1989, 19 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Mika 89, č. 44/45, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Jablko

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:04

    lept, 1985, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 85, č. 53/60, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    K narozeninám

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:21

    suchá jehla, 1981, 8 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 81, č. 3/10, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Mika

    Diptych

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:34

    2x lept, 1981, 11,5 x 8; 11,5 x 7,5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 2/15; 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mika

    Dívka, Martini

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:35

    1x lept; 1x tuš, akvarel, papír, 1981, 14 x 12,5; 12 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Mika 81, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mika

    Postavy

    Položka č.: 277

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:36

    lept, 1979, 20 x 25 cm, sign. PD Mika Jiří 79, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Kompozice I, Kompozice II

    Položka č.: 278

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:37

    2 x suchá jehla, 1978, 1981, 11,5 x 11; 9 x 4,5 cm, sign. PD Jiří Mika 78, sign. PD Jiří Mika 81, č. 1/20; a. t., žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:42

    lept, kombinovaná technika, 1980, 30 x 24,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 7/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Loutka

    Položka č.: 286

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:45

    suchá jehla, kombinovaná technika, 1980, 27 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mika

    Kašpárek

    Položka č.: 287

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:46

    suchá jehla, kombinovaná technika, 1980, 22 x 22,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Mika

    Postavy

    Položka č.: 288

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:47

    lept, 1979, 17 x 30 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 13/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Postavy s koňmi

    Položka č.: 290

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:49

    lept, 1979, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 18/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Mika

    Triptych

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:50

    3x lept, 1978, 1981, 11,5 x 9; 8 x 6,5; 14,5 x 12,5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 2/20; 1/10; 2/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Mika

    Mateřství

    Položka č.: 292

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:51

    lept, 1979, 19 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 6/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Diptych

    Položka č.: 293

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:52

    2x lept, 1979, 1981, 10 x 11; 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 10/20; 1/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Postavy

    Položka č.: 294

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:53

    2x lept, 1979, vše 9 x 11,5 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 7/20, 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Bílá a černá

    Položka č.: 296

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:55

    lept, 1984, 19 x 14,5 cm, sign. PD Mika Jiří 84, a.t., žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Klaun

    Položka č.: 298

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:57

    lept, 1983, 12 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Mika 83, č. 26/30, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mika

    Přání

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:58

    suchá jehla, kombinovaná technika, 1981, 8 x 6 cm, sign. PD Jiří Mika 81, č. 5/10, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Mika

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 300

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:59

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Mika, č. 66/70, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Položka č.: 301

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:00

    lept, 1989, 15 x 10 cm, sign. PD Jiří Mika 89, a. t., žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Mika

    Pták

    Položka č.: 302

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:01

    lept, 1985, 20 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Mika 85, č. 55, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)