František Pavelka
(1894-1948)
Ležící akt
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:06
tuš, akvarel, papír, 1921, 4 x 5,5 cm, sign. DU Pavelka 1921, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu