Miroslav Houra

(1933-2006)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postavy

    Položka č.: 342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:41

    litografie, 1973, 25,5 x 13 cm, sign. DU M. Houra 73, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Diptych

    Položka č.: 364

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:03

    2x litografie, 18 x 11,5; 15 x 6 cm, sign. PD M. Houra, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)