Karel Beneš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:18
litografie, 1985, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU K. Beneš 85, č. 54/80
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)