Karel Beneš

  • Karel Beneš

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:18

    litografie, 1985, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU K. Beneš 85, č. 54/80

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)