Jiří Slabihoudek
No.: 253Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 15:12
litografie, 24 x 13,5 cm, sign. LD Slabihoudek, č.24/60
Current price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)