Jan Strýček
No.: 340Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 16:39
litografie, 1978, 20 x 15 cm, sign. PD Strýček 78, č. 52/60
Current price: 100 CZK (5 €)
Current price: 100 CZK (5 €)