Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
No.: 208Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 14:27
lept, 1985, 20 x 17 cm, sign. PD M. Lubomírský 85, č. 56/60
Current price: 100 CZK (5 €)
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Hnízdo
No.: 322Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 16:21
akvatinta, kombinovaná technika, 1983, 22,5 x 13, 5 cm, sign. PD Mikuláš Lubomírský 83, a. t.
Current price: 250 CZK (11 €)
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
No.: 326Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 16:25
tuš, kombinovaná technika, papír, 1968, 28 x 16 cm, PD monogr. ML 68, č. 62/150
Current price: 250 CZK (11 €)