Naděžda Synecká
(1926-2021)
Flétnista
No.: 72Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 12:11
lept, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD N. Synecká , č. 60/100
Current price: 250 CZK (11 €)
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Hudebník
No.: 321Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 16:20
litografie, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD N. Synecká
Current price: 1.400 CZK (59 €)