Čestmír Janošek

(1935-2019)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Mrazovka

    No.: 173

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 13:52

    mrazovka, 1995, 11,7 x 10 cm, monogr. DU Č. J. 95

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    No.: 386

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 17:25

    mrazovka s akční malbou, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    No.: 387

    Planned termination: 13. 12. 2024 17:26

  • Čestmír Janošek

    (1935-2019)

    No.: 388

    Planned termination: 13. 12. 2024 17:27