Čestmír Janošek
(1935-2019)
Mrazovka
No.: 173Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 13:52
mrazovka, 1995, 11,7 x 10 cm, monogr. DU Č. J. 95
Current price: 400 CZK (17 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě
No.: 386Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:25
mrazovka s akční malbou, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Čestmír Janošek
(1935-2019)
No.: 387Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:26
Čestmír Janošek
(1935-2019)
No.: 388Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:27