Ivan Kremláček

  • Ivan Kremláček

    Položka č.: 360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:59

    litografie, 1979, 18,5 x 27,5 cm, sign. PD Ivan Kremláček 79, a. t. , PD věnování

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ivan Kremláček

    Dáma v modrých šatech

    Položka č.: 361

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:00

    akvarel, papír, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kremláček

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)