Zdeněk Vlach
(1942-1999)grafik, ilustrátor, scénický a filmový výtvarník, studium na Výtvarné škole v Praze
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Muž
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:40
litografie, 16 x 14 cm, sign. PD Vlach, č. 69/70, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)