Rudi Lorenz
In vino veritas
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 27,5 x 17,5 cm, sign. PD Rudi Lorenz 79, neotištěná ilustrace pro AHOJ
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)