Rudi Lorenz

  • Rudi Lorenz

    In vino veritas

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:08

    akvarel, tuš, papír, 1979, 27,5 x 17,5 cm, sign. PD Rudi Lorenz 79, neotištěná ilustrace pro AHOJ

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)