Oldřich Jelínek
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:18
lept, suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 28/30
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Oldřich Jelínek
Kořalka
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:19
litografie, 29 x 24 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 74/75
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)