Olga Čechová
(1925-2010)
No.: 109Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 12:48
dřevoryt, 12 x 10,5 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 171/200
Current price: 100 CZK (5 €)
Olga Čechová
(1925-2010)
Čert
No.: 369Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:08
litografie, 33 x 24,5 cm, sign. DU Olga Čechová
Current price: 250 CZK (11 €)