Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Venuše

    No.: 316

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 16:15

    litografie, 1978, 23 x 16,5 cm, sign. PD Kadrnožka 78, č. 18/60

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Soubor tří grafických listů

    No.: 343

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 16:42

    3 x litografie, 12 x 21,5; 12 x 10; 13,5 x 9,5 cm, vše sign. PD Kadrnožka, č. 7/13, č. 8/50, č. 14/100

    Current price: 500 CZK (21 €)