Antonín Machek
(1775-1844)
Bivoj
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:13
litografie, 25,3 x 33,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Antonín Machek
(1775-1844)
Založení Prahy
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:14
litografie, 25 x 33 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, na papíře drobné skvrny, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Antonín Machek
(1775-1844)
Vjezd Jana Lucemburského do Prahy
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:15
litografie, 25 x 34,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla
Antonín Machek
(1775-1844)
Smrt krále Ludvíka u Moháče
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:16
litografie, 26 x 33,5 cm, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla