Antonín Machek

(1775-1844)

  • Antonín Machek

    (1775-1844)

    Bivoj

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:13

    litografie, 25,3 x 33,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Antonín Machek

    (1775-1844)

    Založení Prahy

    Položka č.: 255

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:14

    litografie, 25 x 33 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, na papíře drobné skvrny, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla

  • Antonín Machek

    (1775-1844)

    Vjezd Jana Lucemburského do Prahy

    Položka č.: 256

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:15

    litografie, 25 x 34,5 cm, značeno na desce A. Machek, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla

  • Antonín Machek

    (1775-1844)

    Smrt krále Ludvíka u Moháče

    Položka č.: 257

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:16

    litografie, 26 x 33,5 cm, litografii provedl Wenzel Manes, žák V. Zitty, V. Bluma, A. Tuvory a L. Kohla