Michal Landa
Postava, Žena
No.: 371Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 17:10
litografie, ocelorytina, 1977, 1976, 14 x 14; 12 x 8,5 cm, sign. PD Michal Landa 77, sign. PD Michal Landa 76, č. 9/20, č. 4/30
Current price: 200 CZK (9 €)