Daniela Benešová

  • Daniela Benešová

    Piano

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:03

    litografie, 1989, 20 x 15 cm, sign. PD Daniela Benešová 89, č. 11/150, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)