Daniela Benešová
Piano
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 12:03
litografie, 1989, 20 x 15 cm, sign. PD Daniela Benešová 89, č. 11/150, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)