V. Kovařík

  • V. Kovařík

    Ozbrojený muž

    No.: 355

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 13. 12. 2024 16:54

    tuš, akvarel, papír, 1970, 31 x 22,5 cm, sign. PD V. Kovařík 70

    Current price: 350 CZK (15 €)