V. Kovařík
Ozbrojený muž
No.: 355Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 13. 12. 2024 16:54
tuš, akvarel, papír, 1970, 31 x 22,5 cm, sign. PD V. Kovařík 70
Current price: 350 CZK (15 €)
Ozbrojený muž
Current price: 350 CZK (15 €)