V. Kovařík

  • V. Kovařík

    Ozbrojený muž

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:54

    tuš, akvarel, papír, 1970, 31 x 22,5 cm, sign. PD V. Kovařík 70

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)