Pavel Major
Triptych
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 16:49
3 litografie, 1976, vše 14 x 12 cm, vše sign. PD P. Major 76, č. 104/200, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)