Vánoční aukce (216. Aukce) - online část
položky 216. aukce, které jsou draženy pouze online dle data a času u nich uvedených
.
Mísa na ovoce
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:00
fajáns, 34 x 34 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
.
Dekorativní sada
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:01
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Gennadij Alexandrov
Torzo
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:02
suchá jehla, 2000, 16,1 x 10,6 cm, sign. PD Alexandrov 2000, č. 50/100, na zadní straně razítko autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Gennadij Alexandrov
Praha, noc
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:03
lept, 2020, 14,5 x 20,6 cm, sign. PD Alexandrov 2020, č. 24/100, na zadní straně razítko autora, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 6.9.1949 v Omsku. Malíř, grafik, autor exlibris. Od r. 1993 žije trvale v Česku.
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
André Allin
(1985)
Pod vlivem Zozz
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 1.666 CZK (70 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:04
kvaš, upcyklovaný karton, 2022, 28 x 38 cm
Aktuální cena: 1.666 CZK (70 €)
Peter Augustovič
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:05
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Peter Augustovič
Zvláštní ctnosti
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:06
Peter Augustovič
Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:07
Avon
Podkarpatská Rus
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:08
olej, karton, 24 x 32 cm, sign. PD Aron, rám
Mikoláš Axmann
Tanec v lese
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:09
litografie, 1993, 46,5 x 41 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 1993, č. 2/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
Položka č.: 395Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:10
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
Položka č.: 396Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:11
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:12
Jan Bauch
Homér
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:13
litografie, sign. DU Jan Bauch, č. 25/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, pravý horní růžek papíru utržen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Michal Bednář
(1975)
Pokojovka
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:14
linoryt, suchá jehla, 33,2 x 23,2 cm, sign. PD Bednář
Michal Bednář
(1975)
Pokojovka (modrá)
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:15
A. Benda
Hlava selky II
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:16
olej, dřevo, 36,5 x 30 cm, sign. LD , rám, podél celého obrazu se táhne vertikální prasklina, rám na několika místech odštíplý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
A. Benda
Hlava selky III
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:17
olej, dřevo, 36,8 x 30 cm, sign. PD A. Benda, rám, na několika místech dřevo prasklé, rám na několika místech odštíplý, malba vypadává z rámu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Stroj
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:18
rytina v plastu, 10,5 x 15 cm, sign. PD Beneš, č. 2/14, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Toaleta
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:19
rytina v plastu, 1948, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 3/10, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Dívka a páv
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:20
litografie, 1993, 43 x 59,2 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 38/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Beneš
(1932-2021)
Lidová balada
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:21
litografie, 1982, 23,5 x 27 cm, sign. DU K. Beneš 82, č. 81/125, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Karel Beneš
(1932-2021)
Mozart a Praha
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:22
litografie, 1991, 31,5 x 28,6 cm, sign. Du K. Beneš 91, č. 39/200, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Karel Beneš
(1932-2001)
Akt dívky
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:23
litografie, 45,5 x 38 cm, sign. DU Beneš, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Konec masopustu
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:24
litografie, 1992, 64,5 x 48,5 cm, sign. DU K Beneš 92, č. 67/70, v horní části mimo tisk natrženo, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Karel Beneš
Venuše
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:25
litografie, 1999, 53 x 43 cm, sign. DU K. Beneš 99, č. 54/70, při horním okraji mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Karel Benetka
Praha je Zlatá loď
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 1.950 CZK (82 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:26
serigrafie, 28 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, č. 21/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…
Aktuální cena: 1.950 CZK (82 €)
Zdeněk Beran
(1937)
Studie postavy
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:27
tužka, tuš, pastel, papír, 1971, 29,4 x 21 cm, sign. PN ZBeran 71, žák prof. Balaše na výtvarné škole v Praze a prof. V. Sychry na AVU tamtéž, profesor a prorektor AVU, patřil do skupiny účastníků neveřejných Konfrontací
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Eva Bergeå Lamrová
Cibulačka
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:28
akvarel, tuš, ruční papír, 42 x 29,7 cm, sign. PD Eva Bergeå, rám, Malířka a keramička. Náměty výhradně figurálních obrazů Evy Bergeå Lamrové, autorky oněch prázdninových holčiček, jsou také líbezné: Sen, Rybka zlatá, Duše ulice, Sladké víno, Promenáda, Meloun. Teď domalovala obraz, na němž malý klu…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jana Bergerová
(1964)
Dáma s jednorožcem I.
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:29