Abstrakce I
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:30
kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. NU Cerenede Mueriony, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Položka č.: 662Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:31
olej, plátno, 1997, 120 x 80 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Položka č.: 663Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:32
fotografie, 23 x 16,5 cm, sign. PD, rám
Při čaji
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:33
linoryt, 1970, 51,8 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Zimní motiv
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:34
olej, dřevotříska, 1939, 53,5 x 69,5 cm, sign. LD, rám, rám místy otlučený, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Akty
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:35
4 x počítačový tisk, 70. léta, 68,3 x 58; 68,5 x 65; 68 x 67,5; 68 x 41,5 cm, na všech grafikách hnědé skvrny / pruhy, při okrajích otrhaný a politý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)