Známka Devátý kongres Mezinárodní unie architektů (návrh)
Položka č.: 621Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:52
tužka, zlacení, papír, 1966, 30 x 18,5 cm, sign. DU Liesler 66 a na zadní straně rámu Liesler, rám, Návrh na známku 2 KČS pro Devátý kongres Mezinárodní Unie Architektů, zrealizování známky nedohledáno, zezadu nalepena známka z téhož kongresu v hodnotě 1 Kč, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy,…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ryba
Položka č.: 622Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:53
lept, 1965, 18 x 30,3 cm, sign. PD Liesler 65, č. 40/75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:54
litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)