Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
No.: 715Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 17:24
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 400 CZK (17 €)