Emma Srncová
Přání (Hodně štěstí)
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 17:54
litografie, 2011, 30,5 x 25 cm, sign. PD Emma Srncová 2011, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)