Jaromír Kunc

(1900-1971)

  • Jaromír Kunc

    (1900-1971)

    Sídliště v zimě

    No.: 615

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:46

    akvarel, běloba, papír, 28,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Kunc, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.800 CZK (117 €)