Jaromír Kunc
(1900-1971)
Sídliště v zimě
Položka č.: 615Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:46
akvarel, běloba, papír, 28,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar. Kunc, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)