Milada Marešová
(1901-1987)
Orientální mudrc
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:05
litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Milada Marešová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Hynaise, členka SVU Purkyně
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)