Jiří Kubíček
Slzy pro všechny trpící
Položka č.: 606Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:37
litografie, 1992, 51,5 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, 2/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Kubíček
Pohoda
Položka č.: 607Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:38
litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)