Jiří Kubíček

  • Jiří Kubíček

    Slzy pro všechny trpící

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:37

    litografie, 1992, 51,5 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1992, 2/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Kubíček

    Pohoda

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:38

    litografie, 1988, 51,2 x 37 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, č. 38/100, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)