Š. Nauš
Cesta březovým hájem
No.: 657Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 16:26
akvarel, tuš, ruční papír, 1967, 28,6 x 20,9 cm, sign. PD Š. Nauš 13.9.1967, autor je hudebník zabývající se také výtvarnou tvorbou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)