• Kozel

    Krajina s řekou

    No.: 595

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 15:26

    akvarel, papír, 1962, 14,8 x 55,6 cm, sign. PD Kozel 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)