Kozel
Krajina s řekou
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 15:26
akvarel, papír, 1962, 14,8 x 55,6 cm, sign. PD Kozel 62, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)